|
|
|
| | |
FOR-AM |
|
|
| | |
Andrei Mezin MEM, SN99 |
|
| | |
|
|
|
|
| | |
FOR-AR |
|
|
| | |
Alexander Radulov MEM, SN99 |
|
| | |
Salavat Yulaev Ufa |
|
|
|
| | |
FOR-ASl |
|
|
| | |
Anton Slepyshev MEM, SN99 |
|
| | |
Metallurg Novokuznetsk |
|
|
|
| | |
FOR-ASub |
|
|
| | |
Andrei Subbotin MEM, SN99 |
|
| | |
|
|
|
|
| | |
FOR-Asug |
|
|
| | |
Aleksander Suglobov MEM, SN99 |
|
| | |
Sibir Novosibirsk |
|
|
|
| | |
FOR-BR |
|
|
| | |
Branko Radivojevic MEM, SN99 |
|
| | |
Atlant Moscow Region |
|
|
|
| | |
FOR-CBr |
|
|
| | |
Kristopher Brennan MEM, SN99 |
|
| | |
Vityaz Chekhov |
|
|
|
| | |
FOR-CS |
|
|
| | |
Chris Simon MEM, SN99 |
|
| | |
|
|
|
|
| | |
FOR-DY |
|
|
| | |
Jeremy Yablonski MEM, SN99 |
|
| | |
|
|
|
|
| | |
FOR-EK |
|
|
| | |
Evgeny Kuznetsov MEM, SN99 |
|
| | |
Traktor Chelyabinsk |
|
|
|
| | |
FOR-GP |
|
|
| | |
Georgijs Pujacs MEM, SN99 |
|
| | |
Sibir Novosibirsk |
|
|
|
| | |
FOR-IL |
|
|
| | |
Ivan Lisutin MEM, SN99 |
|
| | |
|
|
|
|
| | |
FOR-JA |
|
|
| | |
Juhamatti Aaltonen MEM, SN99 |
|
| | |
|
|
|
|
| | |
FOR-JL |
|
|
| | |
Jan Laco MEM, SN99 |
|
| | |
Lev Poprad |
|
|
|
| | |
FOR-JP |
|
|
| | |
Jakub Petruzalek MEM, SN99 |
|
| | |
Amur Khabarovsk |
|
|
|
| | |
FOR-JS |
|
|
| | |
Jonathan Sigalet MEM, SN99 |
|
| | |
Lev Poprad |
|
|
|
| | |
FOR-KBa |
|
|
| | |
Konstantin Barulin MEM, SN99 |
|
| | |
|
|
|
|
| | |
FOR-KD |
|
|
| | |
Kevin Dallman MEM, SN99 |
|
| | |
Barys Astana |
|
|
|
| | |
FOR-KR |
|
|
| | |
Karri Ramo MEM, SN99 |
|
| | |
|
|
|
|
| | |
FOR-LD |
|
|
| | |
Lauris Darzins MEM, SN99 |
|
| | |
|
|
|
|
| | |
FOR-LKa |
|
|
| | |
Lukas Kaspar MEM, SN99 |
|
| | |
Barys Astana |
|
|
|
| | |
FOR-LKo |
|
|
| | |
Leo Komarov MEM, SN99 |
|
| | |
Dynamo Moscow |
|
|
|
| | |
FOR-MB |
|
|
| | |
Mikhail Biryukov MEM, SN99 |
|
| | |
Yugra Khanty-Mansiysk |
|
|
|
| | |
FOR-MC |
|
|
| | |
Maxim Chudinov MEM, SN99 |
|
| | |
Severstal Cherepovets |
|
|
|
| | |
FOR-ME |
|
|
| | |
Matt Ellison MEM, SN99 |
|
| | |
|
|
|
|
| | |
FOR-MG |
|
|
| | |
Michael Garnett MEM, SN99 |
|
| | |
Traktor Chelyabinsk |
|
|
|
| | |
FOR-MP |
|
|
| | |
Maxim Pestushko MEM, SN99 |
|
| | |
Neftekhimik Nizhnekamsk |
|
|
|
| | |
FOR-MR |
|
|
| | |
Mikelis Redlihs MEM, SN99 |
|
| | |
Dinamo Riga |
|
|
|
| | |
FOR-MW |
|
|
| | |
Mattias Weinhandl MEM, SN99 |
|
| | |
|
|
|
|
| | |
FOR-NK |
|
|
| | |
Niko Kapanen MEM, SN99 |
|
| | |
|
|
|
|
| | |
FOR-NP |
|
|
| | |
Nikolai Pronin MEM, SN99 |
|
| | |
|
|
|
|
| | |
FOR-OK |
|
|
| | |
Oleg Kvasha MEM, SN99 |
|
| | |
Neftekhimik Nizhnekamsk |
|
|
|
| | |
FOR-PV |
|
|
| | |
Petr Vrana MEM, SN99 |
|
| | |
Amur Khabarovsk |
|
|
|
| | |
FOR-RC |
|
|
| | |
Roman Cervenka MEM, SN99 |
|
| | |
Avangard Omsk |
|
|
|
| | |
FOR-RL |
|
|
| | |
Roman Lyuduchin MEM, SN99 |
|
| | |
|
|
|
|
| | |
FOR-SF |
|
|
| | |
Sergei Fedorov MEM, SN99 |
|
| | |
|
|
|
|
| | |
FOR-SO |
|
|
| | |
Sandis Ozolinsh MEM, SN99 |
|
| | |
Dinamo Riga |
|
|
|
| | |
FOR-SR |
|
|
| | |
Stefan Ruzicka MEM, SN99 |
|
| | |
|
|
|
|
| | |
FOR-SS |
|
|
| | |
Sergei Shirokov MEM, SN99 |
|
| | |
|
|
|
|
| | |
FOR-SZ |
|
|
| | |
Sergei Zinovyev MEM, SN99 |
|
| | |
Salavat Yulaev Ufa |
|
|
|
| | |
FOR-TS |
|
|
| | |
Tomas Starosta MEM, SN99 |
|
| | |
Yugra Khanty-Mansiysk |
|
|
|
| | |
FOR-VKov |
|
|
| | |
Vitaly Koval MEM, SN99 |
|
| | |
Torpedo Nizhny Novgorod |
|
|
|
| | |
FOR-VKoz |
|
|
| | |
Vyacheslav Kozlov MEM, SN99 |
|
| | |
|
|
|
|
| | |
FOR-VS |
|
|
| | |
Vadim Shipachyov MEM, SN99 |
|
| | |
|
|
|
|
| | |
FOR-VT |
|
|
| | |
Vladimir Tarasenko MEM, SN99 |
|
| | |
|
|
|
|
| | |
FOR-ZI |
|
|
| | |
Zbynek Irgl MEM, SN99 |
|
| | |
|